Vánoční benefice

 Registrace na tuto událost nejsou povolené.

Přijďte se s námi formálně rozloučit s rokem 2015. Nebojte, nebude to párty s okoralými chlebíčky s vlašákem. Nebude to firemní mejdan s puštěným, špatně naladěným rádiem a neplánujeme ani nákup nejlevnějšího krabicového vína pro přípitek. Naopak. Máme za to, že i tento rok si zaslouží ukončit se vší grácií. Na co se tedy můžete těšit?

 

Na co se těšit?

Na skvělou vánoční atmosféru provoněnou domácím cukrovím a jehličím. Na vánoční koledy. Na posezení na (snad zasněženém), vyzdobeném dvoře za svitu svíček s teplým punčem v ruce a dekou přes nohy. Na vánoční pohodu. Na společný přípitek. Na speciální vánoční vystoupení zapojených klientů v Amaro records. Na domácí bramborový salát.  A samozřejmě na klidné a neformální zhodnocení roku 2015 očima IQ Roma servisu tedy zaměstnanců, dobrovolníků a hlavně samotných klientů.

Pomozte odrazit k budoucnosti!

Celá akce je organizovaná dobrovolníky a dobrovolnicemi z řad klientů a zaměstnanců IQ Roma servisu. Jejím cílem je vybrat co nevíce prostředků na přímou podporu mladých a motivovaných studentů a studentek z našeho vzdělávacího programu Gendalos.

 

prosinec 9th, 2015 6:00 PM   do   12:00 PM
Vranovská 45
Brno, JM 61400
Mobil: +420778508448
E-mail:
Super! Doufáme, že si Vánoční benefici užijete. Děkujeme Kč 250.00
Děkujeme! Z Vašeho daru můžeme koupit například učebnice a jiné učební pomůcky! Kč 350.00
Děkujeme mnohokrát! Tento dar pomůže pokrýt část nákladů spojených se studiem (internát, speciální pomůcky v učení aj.) Kč 450.00
Panečku! S vaší pomocí se můžeme 4 hodiny individuálně věnovat konkrétnímu studentovi. A to je velká pomoc Kč 550.00
Uf, tohle je opravdové překvapení! Z tohoto daru můžeme koupit třeba jednu celoroční jízdenku do školy a zbude i na učebnice! Děkujeme mnohokrát Kč 1,000.00