Břeclavská pobočka IQ Roma servisu spolu s Domovem sv. Agáty v Břeclavi uspořádali 27. 5. 2016 u příležitosti Evropského dne sousedů komunitní akci s názvem: „Všichni jsme lidé, hledejme společnou cestu.“ Akce se konala na sídlišti Na Valtické v okolí volnočasového centra Royal Rangers, kteří pořadatelům ochotně poskytli zázemí.

Dětští klienti IQ Roma servisu, děti uživatelek Domova sv. Agáty, ale i děti bydlící na sídlišti si užili společně strávené odpoledne plné her a dospělí si spolu mohli jen tak popovídat.

ro děti byla připravena stanoviště s úkoly jako např. vymalování obrázku, chůze po střepech, trojnohý běh nebo skok v pytlích. Vedení většiny stanovišť si mezi sebe rozdělili dospělý klienti IQ Roma servisu a obyvatelky Domova sv. Agáty. Po absolvování všech stanovišť děti za odměnu dostali plyšovou hračku a něco dobrého na zub ve formě oplatku a buchty, kterou na speciálně na akci upekly obyvatelky Domova sv. Agáty. A ti, co splnili všechny úkoly, skákali přes švihadlo, malovali na chodník nebo si nechali namalovat obrázek na obličej.

Sdílej galerii

Facebook Twitter Youtube More...