Časopis Romano VIP získal nový kabát!

Romano VIP, časopis pro celou rodinu!

 

Milí čtenáři, milé čtenářky,

jsme loďkami, které vplouvají po proudu do dalšího školního roku. Čekají nás nové výzvy a povinnosti, nezapomínejme však na svá přání a radosti.
 
Pro každého z nás znamená radost něco jiného, někomu přináší radost příjemně strávený volný čas, hudba, tanec, malování, posezení s kamarády.
Často máme pocit, že povinnost a radost nejde dohromady. Do školy spousta z nás chodí z povinnosti. Je však možné mít radost z toho, že se něco nového naučíme? Že i když nás něco nebaví a my se přemůžeme a zvládneme ten úkol, máme potom ze sebe radost? Nebaví nás například učit se cizí jazyk, víte však jak je skvělé cestovat a dokázat se domluvit s lidmi z jiných zemí?
 
Školákům přeji, aby v novém školním roce měli radost i z věcí, které jim připadají možná nyní zbytečné či nudné. A rodičům přeji hodně trpělivosti, protože energie vložená do jejich dětí se jistě vyplatí.
 
Přejí nám tedy šťastnou plavbu a zdárné zvládnutí veškerých bouří. Nezapomeňte, že my v IQ Roma servisu jsme tady, abychom vám pomohli úspěšně doplout do cíle.
 
šéfredaktorka Markéta
Dokumenty: 

Sdílej knihovnu

Facebook Twitter Youtube More...