Advent v Amaro records

Cílem předkládaného projektu je nabídnout veřejnosti v adventním čase možnost kulturního vyžití v lokalitě na pomezí Brno - střed a tzv. brněnského Bronxu. Tímto projektem nabídneme lidem ze sousedství a z řad široké veřejnosti zajímavý hudební program ve formě 4 adventních koncertů s prvky romské hudby v unikátní hudební kavárně Amaro records. Dílčím cílem projektu je příležitost romským i neromským muzikantům předvést svůj talent, podpořit setkávání romské komunity s širokou veřejností a zmírnit tak obecně přijímané negativní předsudky o Romech. Výstupem projektu je realizace 4 koncertů, na kterých postupně zahrají dvě mimobrněnské romské kapely (Rosen Trio, Imperio) a dvě brněnské (Iveta la Rubia & FLamingos, Amaro band). 

zobrazit více informací

Finanční podpora: Projekt je realizován za finanční podpory městské části Brno - střed

Kontaktní osoba za IQ Roma servis, z.s.: Petra Borovičková

e-mail: info@amarorecords.cz

tel: +420 733 127 471

web: amarorecords.cz

facebook.com/amarorecordsbrno

Doba realizace: 
30. 11. – 20. 12. 2017
Facebook Twitter Youtube More...


Aktuality projektu

08
Led

Adventní koncerty v Amaro Records

Lokalita:

V průběhu prosince proběhly v Amaro records 4 adventní koncerty a to díky finanční podpoře městské části Brno - střed, za kterou velmi děkujeme.

Jako první vystupoval  30. 11. Alejandro Rodrigo - jazzový kytarista původem z Peru s výběrem jazzových standardů a latinsko - americké hudby z Peru, Brazílie a Kuby zaranžované pro sólo jazz guitar format. https://www.facebook.com/events/1514797075303638/

Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →