Romové ve Středu

Cílem našeho projektu je zpestřit ve zmíněné lokalitě kulturní dění a obohatit jej o vzdělávací aktivity. Projektem poskytneme prostor pro setkání romské komunity s širší veřejností, chceme poukázat a sdílet s lidmi přirozený talent a potenciál RomůZákladním konceptem projektu je, že Romové a Romky pořádají pro veřejnost zajímavé kulturně-vzdělávací aktivity formou cyklu 5 workshopů a závěrečného kulturního večera zaměřených na romskou kulturu, její prezentaci a předávání směrem k veřejnosti. Aktivity projektu Romové ve středu budou probíhat ve středečních odpoledních hodinách v prostorách kulturního centra Amaro records v listopadu a prosinci tohoto roku.

Harmonogram akcí:

 

 

 

zobrazit více informací

Finanční podpora: Projekt je realizován za finanční podpory městské části Brno - střed

Kontaktní osoba za IQ Roma servis, z.s.: Petra Borovičková

e-mail: petra.borovickova@iqrs.cz

tel: +420 733 127 471

 

Doba realizace: 
4.11. - 31.12.2019
Facebook Twitter Youtube More...


Aktuality projektu

16
Pro

Romové ve středu dění

Lokalita:

V listopadu a prosinci 2019 jsme v kulturním centru Amaro Records uspořádali cyklus 6 akcí pro veřejnost se zaměřením na romskou kulturu. Součástí tohoto cyklu bylo 5 workshopů, které vedli kvalitní umělci z řad brněnské romské komunity a také závěrečný večírek/besídka pro kurzisty, lektory a veřejnost. 

Cyklus akcí jsme otevřeli tanečním workshopem s Monikou Balogovou zaměřeným na romské tance českých, slovenských, maďarských a také rumunských Romů a Romek. 

Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →