Správa nemovitostí - prevence zadlužení a další podpůrné činnosti

Tříletý projekt má za cíl podpořit sociální integraci obyvatel sociálně vyloučených romských lokalit ve městě Brně se zaměřením na jeho městskou část Brno-střed, a to prostřednictvím inovativní spolupráce nově vzniklé správy nemovitostí se zkušenými partnery - poskytovateli sociálních služeb - IQ Roma servis, o.s. a DROM, romské středisko.
 
 
zobrazit více informací
Projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.
 
Kontaktní osoba za IQ Roma servis, o.s.: 
Bc. Jan Milota                               
tel: +420 608 234 121
e-mail: jan.milota@iqrs.cz   
 

 

Doba realizace: 
1. 5. 2011 – 30. 4. 2014
Donátoři:


Facebook Twitter Youtube More...


Aktuality projektu

29
Srp

Prevence zadlužení ve městě Brně

V květnu 2011 byl zahájen tříletý projekt Prevence zadlužení. Na projektu spolupracuje úřad městské části spolu s neziskovými organizacemi, mezi nimiž je i IQ Roma servis, o.s. Cílem projektu je prevence a snižování zadluženosti na nájemném v obecních bytech.

Více informací naleznete v přiloženém článku, který byl uveřejněn v časopise romano hangos (dvojčíslo 8-9, 4.8.2011, ročník 13).

Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
29
Srp

Tisková zpráva: Správa nemovitostí městské části Brno-střed, p.o. uspěla s žádostí o grantový projekt

Brno 27. 5. 2011
Správa nemovitostí městské části Brno-střed zahájila projekt, jehož cílem je prevence neplacení nájemného a snížení zadluženosti obecních bytů v lokalitě nazývané „brněnský Bronx“.
 
„Vedení městské části Brno-střed si závažnost neutěšené situace v zadlužených obecních bytech v problémové lokalitě plně uvědomuje a své zodpovědnosti se nezříká,“ uvedl starosta Mgr.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →

Stránky