Učíme se Prací

Předkládaný projekt nabídne cílovým skupinám, dlouhodobě nezaměstnaným, sociálním vyloučení postiženým nebo ohroženým obyvatelům Jihomoravského kraje, soubor aktivit pro získání zaměstnání a zvýšení svých obecných i odborných kompetencí využitelných na trhu práce. 

zobrazit více informací
Číslo projektu:
CZ.1.04/3.3.05/75.00168
 
Finanční podpora:
Projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.
 
Kontaktní osoba: 
Mgr. Lenka Maléřová 
tel.: +420 774 224 511
 
 
 
Doba realizace: 
1. 7. 2012 – 30. 6. 2014
Donátoři:


Facebook Twitter Youtube More...


Aktuality projektu

30
Čer

„Učíme se prací“ – spokojení zaměstnavatelé i Romové

Brno, 30. června 2014 – IQ Roma servis jako realizátor projektu Učíme se prací, dokazuje, že vzájemná spolupráce mezi neziskovou organizací, zaměstnavateli a státní správou může přinášet společensky prospěšné výsledky. Během období realizace projektu Učíme se prací, tj. od 1. 7. 2012 do 30. 6. 2014, bylo podpořeno celkem 600 osob, se kterými byla řešena problematika hledání zaměstnání. Mezi výstupy projektu patří konkrétní rekvalifikovaní či zaměstnaní klienti IQ Roma servisu a podpoření zaměstnavatelé prostřednictvím příspěvku na mzdu.

Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
23
Čer

Pozitivní praxe s využíváním nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti aneb Učíme se prací

Brno 23. června 2014 – Občanské sdružení IQ Roma servis uspořádalo tiskovou konferenci ke sdílení úspěchů při zaměstnávání mladých Romů a pozitivní praxe s využíváním nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti. Tyto zkušenosti sdružení získalo zejména díky realizaci projektu „Učíme se prací“ financovaného z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. V panelu vystoupil také ředitel Úřadu práce ČR krajské pobočky v Brně, Ing. Josef Bürger, který prezentoval možnosti podpory zaměstnavatelů.

Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →

Stránky


Články projektu

16
Čer

Konference "Pozitivní praxe s využíváním nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti aneb učíme se prací"

Lokalita:
Programy: 
Srdečně Vás zveme na konferenci "Pozitivní praxe s využíváním nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti aneb učíme se prací", která se koná v pondělí 23. června 2014 od 10.30-12.00 v sídle IQ Roma servisu na Vranovská 45 v Brně.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →