Výběrová řízení

11
Bře

Terénní sociální pracovník

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Náplň práce? • terénní sociální práce s jednotlivci i rodinami v tématech bydlení, zadluženosti, zaměstnanosti a další (základní a odborné poradenství, doprovody klientů) a další Co požadujeme? • odbornou způsobilost k výkonu práce sociálního pracovníka (§ 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách) Co nabízíme? • nástupní mzdu 22.000,- Kč, přátelské prostředí, profesionální zázemí a profesní růst
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
11
Bře

Sociální pracovník/ce nízkoprahového zařízení pro děti a mládež

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Výběrové řízení probíhá dlouhodobě a kandidáty k ústnímu pohovoru zveme průběžně. V případě, že vybereme vhodného kandidáta, bude výběrové řízení ukončeno. Nástupní mzda je 22.000,- Kč. Pokud máte o nabízenou pozici zájem, pošlete nám obratem svůj životopis a motivační dopis. Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (NZDM) má za cíl podporovat sociálně znevýhodněnou, zejména romskou mládež v Brně ve věku 6–26 let, v jejich vzdělávací a profesní kariéře, v aktivním a smysluplném trávení volného času a ve snaze o plnohodnotné zapojení do společnosti. Klientům služby nabízíme poradenské, preventivní, rozvojové, vzdělávací i volnočasové aktivity.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
03
Led

Doučovatel Břeclav

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Pozice je vhodná pro studenty i absolventy, pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené a seniory. Jedná se o dohodu o provedení práce s ohodnocením 150 Kč/hod. Své životopisy a motivační dopisy zasílejte průběžně e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ – doučovatel Břeclav“. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →